1. Kaş Uluslararası Kısa Film Festivali’ne Başvurular Devam EdiyorKaş Uluslararası Kısa Film Festivali
Kaş Uluslararası Kısa Film Festivali

İlki gerçekleştirilecek olan Kaş Uluslararası Kısa Film Festivali 2-5 Haziran arası tüm sinema severleri Kaş’a davet ediyor! T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü ve Kaş Belediyesi tarafından desteklenen festival, 4 gün boyunca 4 farklı yarışma ile 30 finaliste ev sahipliği yapıyor olacak. Uluslararası ve ulusal yarışmaların yanı sıra ulusal öğrenci filmleri ve uluslararası su altı filmleri yarışmasıyla dünyanın dört bir yanından başvurular almaya devam ediyor. Son başvuru tarihi 20 Nisan.

KIFF’22’de aynı zamanda finalistlerle soru & cevaplar, film endüstrisinden değerli konuklarla atölyeler & paneller, keşif turları ve daha birçok etkinlik herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak. Arka fonda uçsuz bucaksız Akdeniz turkuazı, tepede ise sonsuz yıldızların altında, 2000 yıllık Antik Tiyatro’da ve Kaş Setur Marina’da gerçekleşecek gösterimler, gündüzleri ise Kaş Kültür Evi ve Echo Cafe & Bar’da devam ediyor olacak. Yakında açıklanacak jüri üyeleri tarafından özenle seçilmiş kısa filmlerin, sanat ve doğayla iç içe geçtiği festivale herkes davetli.

https://kasfilmfest.com/

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.