Açık Hava Diskosu, İkinci Teklileri “Gerisi Kolay” İle Yayında!Nail, Selin ve Çağrı tarafından 2020 yılında Antalya’da kurulan Açık Hava Diskosu, ikinci teklisi Gerisi Kolay’ı BBI Music Co. etiketiyle yayınladı.

Açık Hava Diskosu
Açık Hava Diskosu

Müziğinde disko, funk ve synth-pop öğelerine yer veren Açık Hava Diskosu, ikinci teklisi “Gerisi Kolay” ile kişinin içinde bulunduğu monoton, döngüsel yaşamdan, hayal edilen anlamlı ve renkli yaşama geçiş sürecindeki iç hesaplaşmalarını anlatan ve bu içsel yolculuk için gereken cesareti sunuyor. Açık Hava Diskosu yeni teklisi Gerisi Kolay’da ritmik dans ögeleri ile dinleyici dans etmeye sürüklerken, şarkı sözlerinde ortaya konulan gerçekler ile kişinin kendini ve hayatı sorgulamaya yönlendiriyor.

Sözü ve müziği Nail Kayapınar’a ait olan yeni teklinin prodüksiyonu C. Çağrı Özcevahir ve Nail Kayapınar tarafından yapılırken mix ve mastering işlemleri Orçun Ayata tarafından yapıldı.

Açık Hava Diskosu’nun Gerisi Kolay adlı ikinci teklisi, BBI Music Co. etiketiyle 14 Ocak 2022 tarihinde tüm dijital platformlarda yayında!

GERİSİ KOLAY (KÜNYE)

Söz & Müzik: Nail Kayapınar
Prodüktör: C. Çağrı Özcevahir – Nail Kayapınar
Mix & Mastering: Orçun Ayata
Artwork: Sena Karakaş
Animasyon: Neri Vilches
Yönetmen: Nail Kayapınar
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar