Açık Hava Diskosu’nun Yeni Teklisi “Sonunda” Yayında!

Antalyalı disko, funk ve synth-pop üçlüsü Açık Hava Diskosu, üçüncü teklisi Sonunda‘yı BBI Music Co. etiketiyle yayınladı.

Açık Hava Diskosu
Açık Hava Diskosu

Alternatif müzik üçlüsü Açık Hava Diskosu, yeni teklileri “Sonunda” ile tropikal gitar tonları, disko davulları ve perküsyonları ile şarkı, dinleyiciyi karanlık günlerden ve zor zamanlardan, yarın yokmuş gibi ılık kumların üzerinde dalgalarla dans edebilecekleri bir plaj partisine götürüyor.

Açık Hava Diskosu’nun eski şarkılarında da rastladığımız, dinleyince insana umut veren şarkı sözleri ve güçlü bir synth altyapısının harmanlanması Sonunda teklisinde de devam ediyor. Mutlu yaz günlerinin şarkısı olmaya aday olan bu şarkı, insanı dans etmeye sürüklüyor.

Sözü ve müziği Nail Kayapınar’a ait olan yeni teklinin prodüksiyonu C. Çağrı Özcevahir ve Nail Kayapınar tarafından tamamlandı. Mix ve mastering işlemleri Çağan Tunalı’ya, artwork ise Selin Kayapınar’a ait.

Açık Hava Diskosu’nun yeni teklisi “Sonunda” 5 Ağustos itibarıyla BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Dijital platformlardan dinlemek için: https://ingrv.es/sonunda

“Sonunda” Music Video

SONUNDA (KÜNYE)
Söz-Müzik: Nail Kayapınar
Prodüktör: C. Çağrı Özcevahir, Nail Kayapınar
Mix & Mastering: Çağan Tunalı
Artwork: Selin Kayapınar
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.