Açık Havada OMM Sinema 7 Haziran’da Başlıyor!

OMM Açık Hava Film Gösterimi
OMM Açık Hava Film Gösterimi

OMM – Odunpazarı Modern Müze, sinemaseverleri Institut Français ve Goethe Institut işbirliği ile yaz boyunca devam edecek açık hava sinema gösterimlerine davet ediyor. Fransız ve Alman sinemasının heyecan verici filmlerinden oluşan seçki 7 Haziran’dan itibaren her Çarşamba 20.30’da OMM Sinema takipçileriyle buluşuyor. Türkçe altyazılı gösterimlere ücretsiz olarak katılabilmek için egitim@omm.art adresine e-posta göndererek ya da 0222 221 27 37 no’lu telefonu arayarak rezervasyon yaptırılabilir.

Institut Français işbirliği ile 5 Temmuz’a kadar gösterilecek filmler arasında Fransız sinemasının önde gelen yapımlarından Felicità, Systéme K, Josep ve Paris 1900 yer alırken, 12 Temmuz’da Goethe Institut işbirliği ile başlayacak gösterimler Alman sinemasından Paris Calligrammes, When Hitler Stole The Pink Rabbit, ÖKOZID, Mr. Bachmann and His Class, Walchensee Forever ve Behind the Headlines filmlerinin yer aldığı seçkiyle devam edecek.

Katılımcılar 16 Ağustos 2023’e kadar her çarşamba gerçekleşecek film gösterimlerine egitim@omm.art adresine e-posta göndererek veya 0222 221 27 37 no’lu telefon üzerinden ücretsiz kayıt olabilir.

Film programı dahil olmak üzere, OMM’da gerçekleşen güncel sergi, etkinlik ve eğitim programlarını takip etmek için OMM web site adresini ziyaret edebilirsiniz.


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir