Açık Stüdyo Günleri İçin Sanatçı Başvuruları 10 Aralık’a Kadar Uzatıldı!

11-13 Şubat 2022 tarihleri arasında sekizinci edisyonu gerçekleştirilecek olan Açık Stüdyo Günleri’nde sanatçılar, ev ve atölyelerinde kendi eserlerini meraklı bir izleyici kitlesi ile paylaşma fırsatı bulacak.

Halen başvurmamış sanatçılar, bağımsız sanat alanları ve sanatçı kolektifleri için son şans!

Ziyaretçiler ise ASG haritaları aracılığıyla bir atölyeden diğerine ulaşarak normalde ziyarete açık olmayan, sanatçıların çalışma ortamlarına misafir olacak.

Kimler başvurabilir?

Taksim, Cihangir, Galata, Karaköy, Tophane, Şişli, Kurtuluş, Teşvikiye, Adalar, Beşiktaş ve Kadıköy bölgelerinde ev, atölye ve alanları bulunan resim, heykel, fotoğraf, illüstrasyon, video ve performans gibi disiplinler üzerine çalışmalar gerçekleştiren tüm görsel sanatçı ve bağımsız sanat mekanları başvuru yapabilir.

Nasıl başvurulur?

www.openstudiodays.com adresinde bulunan ASG başvuru formunu doldurduktan sonra 5 farklı eser-projenizi, 3 adet atölye fotoğrafı ve kendi profil fotoğrafınızı ekleyerek 10 Aralık 2021´e dek openstudiodays@gmail.com’a göndermelisiniz.

Başvuru formu ve diğer detaylar için; openstudiodays.com

Açık Stüdyo Günleri /// Open Studio Days, kar amacı gütmeyen ve sponsorsuz bir organizasyon olarak Deniz Beşer tarafından koordine edilmektedir.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.