Altın Palmiye Ödüllü TITANE Ön Gösterimi, 19 Kasım’da Sadece MUBI’de!

TITANE poster
TITANE, Yönetmen Julia Ducournau

Geride kalan Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye kazanarak tüm dikkatleri üzerine çeken TITANE, 19 Kasım Cuma günü MUBI kullanıcılarına özel bir ön gösterim yapıyor. Julia Ducournau’nun seyirciyle buluştuğu ilk andan bu yana şok dalgaları yaratan filmi, sadece 24 saat için geçerli olacak bu çok özel ön gösterim kapsamında MUBI üyelerine ve 7 günlük ücretsiz deneme üyeliği başlatan herkese açık olacak.

Ön gösterime katılmak isteyenler TITANE için hazırlanmış sayfadan LCV yapabilecekler.

TITANE’la, Cannes Film Festivali tarihinde Altın Palmiye kazanan ikinci kadın yönetmen olan Julia Ducournau, 10 yıldır kayıp olan bir gencin babasıyla kavuşmasını anlatırken, bedene, cinselliğe ve aileye dair algılarımızı yerle bir edecek yepyeni bir sinema dili yaratıyor. Seyircinin sinema izleme alışkanlıklarına dair tüm kalıpları sarsan bu tarifsiz deneyimde, Agathe Rousselle’e, 2015 Cannes Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kucaklayan Vincent Lindon ile Laïs Salameh ve Garance Marillier eşlik ediyor.

Ön gösterimi kaçıranlar, TITANE’ı 28 Ocak 2022’den itibaren MUBI’de izleyebilirler.

TITANE Fragman

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar