Anna Laudel, 30 Mart – 10 Nisan 2022 Tarihleri Arasında ArtWeeks@Akaretler’de!Türkiye ve yurt dışından sanatçıların üretimlerini desteklemeye ve uluslararası sanat platformlarında temsil etmeye devam eden Anna Laudel, 30 Mart – 10 Nisan 2022 tarihleri arasında Sıraevler’de gerçekleşecek ArtWeeks@Akarteler’de sanatseverlerle buluşuyor.

Türkiye’nin önde gelen galerilerini bir araya getiren ArtWeeks@Akaretler’in 6. edisyonunda Anna Laudel, sanatçıları Belkıs Balpınar, Lal Batman, Ramazan Can, Tuğçe Diri, Emin Mete Erdoğan, Onur Hastürk, Hayal İncedoğan, Bilal Hakan Karakaya, Serkan Küçüközcü, Mehmet Sinan Kuran, Fırat Neziroğlu, Ardan Özmenoğlu, Cem Sonel ve Sarp Kerem Yavuz’un eserleri ile yer alıyor. Anna Laudel’in standında görülebilecek seçkide, sanatçıların son dönem işlerinin yanı sıra ArtWeeks@Akaretler için özel olarak ürettikleri yeni çalışmaları bulunuyor.

Anna Laudel’in seçkisi 30 Mart Çarşamba günü itibarıyla kapılarını açacak olan ArtWeeks@Akaretler 19 No’lu binanın 1. katında görülebilir.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.