Artopol Sanat Galerisi 16. Contemporary İstanbul Sanat Fuarı’nda


Artopol Sanat Galerisi, 7-10 Ekim 2021 tarihlerinde genel ziyarete açılacak olan Contemporary Istanbul Fuarı 16. Edisyonunda, Tersane Istanbul’da A2-310 standında yer alacak.

Bu edisyondaki katılımcı sanatçıları; Zeynep Akgün, Aşan Akın, Yunus Çermik, Cömert Doğru, Huri Kiriş, Zeynep Koçan, Murat Saygıner, Nilay Özenbay, Hülya Sözer, Eda Taşlı, Sayat Uşaklıgil ve Yiğit Yazıcı olacak .

16.CI küratörü Aslı Ünal tarafından seçilerek Açıkhava heykel sergi alanında sergilenmeye hak kazanan Artopol Sanat Galerisi sanatçılarından Nilay Özenbay’ın “Love” ve Aşan Akın’ın “Mindless” eserleri de sanat severlerle buluşuyor.

Artopol Sanat Galerisi 16. Contemporary İstanbul Sanat Fuarı’nda
Murat Saygıner “Wind Rose”, NFT

Artopol Sanat Galerisi, sergisine ses getireceğini düşündüğü, yükselişteki yeni nesil sanatın temsilcisi “NFT” bölümü için Murat Saygıner’in işlerini “Samsung The Frame” sponsorluğunda sunacak. Aynı zamanda da Sanat Danışmanları Başak Hürer’in anlatısıyla NFT ve Dijital Sanat hakkında da bütün sorulara ışık tutacaklar.

Tersane Istanbul
Camii Kebir Mah. Taşkızak Tersanesi Cad., No:5, Beyoğlu/İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir