Asmalı Sahne’den “Bu Koltuk Senin” KampanyasıKorona salgını sebebiyle zor günlerden geçen Asmalı Sahne, perdesini kapatmakla karşı karşıya. Asmalı Sahne bu zor süreçte, üretmeye devam etmek, seyircisiyle tekrar buluşabilmek için “Bu Koltuk Senin” kampanyasını başlattı.

Temel giderlerini karşılamak için başlattıkları yardımlaşma kampanyasında hedef 60 Bin TL. Yardım etmek isteyen tiyatrosever sanat severler; 100, 230, 500, 1000 olmak üzere farklı meblağlarda destek olabilirler.

Asmalı Sahne’nin “Bu Koltuk Senin” kampanyası için yaptığı paylaşım şöyle;

Var olma biçimimiz yaşama karşı en güçlü duruşumuz. Beş vesaitle sahneye ulaşan oyuncularımız için, gişecimiz hastalandığında onun yerine çalışan müdavimlerimiz için, iyi ki varsınız diyen seyircilerimiz için, ateşli de olsa oyun oynanmalı diye çalışan teknik ekibimiz için, ağlayarak sahneden çıkıp bu anlatılan benim hikayemdi diyenler için…

Altı yıldır oyunlar, konserler, şiir dinletileri, kitap kulübü, stand up gösterileriyle seyircisine ulaşan mekanımız derin bir sessizlik içinde. Sizden gelecek desteklerle üretmeye devam edeceğiz. Koltukları boş bırakmayın, bir koltuk da sizin olsun.

Gerçekleri anlatamaya devam edecek oyunlar için “Bu koltuk senin.”
Sizden gelecek destekle özgün oyunlar üretmeye ve gençlere alan açmaya devam edeceğiz. Bu defa da başka bir yolculuk için ilk adımı atıyoruz. Yanımızda olmanızın değerini sahnemize uğradığınızda gözlerimizde görebilirsiniz.

Destek için Tıklayınız

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.