Bâlâ Atabek’in Dördüncü Kitabı “En Sevdiğim Şarkılar” Çıktı!

Bâlâ Atabek’in Dördüncü Kitabı “En Sevdiğim Şarkılar” Çıktı!


Tiyatro sanatçısı ve oyuncu Bâlâ Atabek’in dördüncü kitabı En Sevdiğim Şarkılar, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini aldı. Yeni öykü kitabında okurlarını İstanbul sokaklarında dolaştıran Atabek, sevdiği şarkılarla biriktirdiği hikâyeleri dingin bir üslupla harmanlıyor.

Yeni öykü kitabı En Sevdiğim Şarkılar’ı İnkılâp Kitabevi etiketiyle okurlara ulaştıran oyuncu Bâlâ Atabek öykülerini, “Hayatımda hep tahminlere açık, anlardan oluşan hikâyeler yazmak istemişimdir. En sonunda dilediğim şeyi yaptım ve mutluluğum tarif edilemez derecede büyük. Tanıdık yüzler, tanıdık söylemler, bırakmak ve çekip gitmek üzerine güzellemeler, ne olursa olsun, tam kalbin ortasından çıkmasına özen gösterdiğim her şey, bu sayfaların arasında.” sözleriyle anlatıyor.

13 öykünün yer aldığı En Sevdiğim Şarkılar’da Bâlâ Atabek, okurları kulaklarda müziğin tınısıyla kent hikâyelerinin peşinden sürüklüyor. Onun yalın öyküleri sokaklardan yükselen birer ses, insanları hayata bir şarkının penceresinden bakan insanlar…

Bâlâ Atabek’in dördüncü kitabı En Sevdiğim Şarkılar, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda, inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.