Başarılı Besteci Deniz Özçelik “Neylerim” Single Çalışmasını Yayınladı

Başarılı Besteci Deniz Özçelik "Neylerim" Single Çalışmasını Yayınladı

Geçtiğimiz Eylül ayında Altın Güvercin Beste Yarışması’nda yıllar önce Cem Karaca ve Fatih Erkoç’un da kazandığı “En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En İyi Yorumcu ve Altın Güvercin” ödüllerinin tamamını toplayarak müzik sektöründe dikkat çeken Deniz Özçelik, Majnoon ile yaptığı “Neylerim” adlı single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözü ve müziği Deniz Özçelik‘e ait olan, Majnoon‘un prodüksiyonunu yaptığı “Neylerim” parçasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Parçanın sözlerinde varoluşa teslimiyeti anlatan şarkıcı, kendine has vokal tarzıyla dikkat çekiyor.

Esere Burak Malçok ney ile eşlik ediyor. Yapımcılığını Rist İstanbul‘un üstlendiği şarkı, Rist Records etiketiyle yayınlandı. Masteringi İspanya’da yapılan “Neylerim” parçasının orijinal kaydının yanı sıra, Serdar Ayyıldız‘ın da bulunduğu 5 adet remix versiyonu da yer alıyor. Ünlü semazenler İshak Ürün ve Kübra İşeri‘nin, değerli mandala sanatçısı Aslıhan Aksun‘nun da eserinin yer aldığı klibin yönetmeni ise me.avare.

“Neylerim” Müzik Videosu: https://youtu.be/OAszw0MV5RE

Deniz Özçelik Patreon Hesabı: https://www.patreon.com/denizozcelik

“Neylerim” Audio: https://ristrecords.fanlink.to/ristrecordsrelease

Deniz Özçelik Hakkında

Vokal dalında %100 burs kazanarak gittiği Berklee College of Music’de Greg Osby, Tiger Okoshi, Bobby Mcferrin, Beyonce’un ekibinden saksafoncu Tia Fuller gibi müzisyenlerle çalışan Deniz Özçelik, türkü düzenlemeleri ve caz performansları, film jenerikleri, Avustralya’da yangınlarda ölen koalalara yazıp kaydettiği “I am an Animal” gibi sosyal mesajlar veren besteleri ile tanınıyor.

Yüzlerce bestesi olan Özçelik’i halk ozanı edasıyla meşk ederken, piyano çalıp caz söylerken veya gitarıyla alternatif müzik yaparken dinlemek mümkün. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan sanatçı şu anda yeni teklisini yayına hazırlıyor, çaldığı birçok enstrüman sayesinde aranje ve prodüksiyon çalışmalarını da kendisi yürütüyor.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.