BERGEN Filminin Çekimleri Başladı!

BERGEN Filmi
BERGEN Filmi

“Acıların Kadını” Bergen’in dram dolu hayatını konu alan BERGEN filminin çekimleri 17 Ekim Pazar günü başladı. Biyografik film niteliğindeki BERGEN filminin 2022 yılının ilk aylarında seyirciyle buluşması planlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde okuma provalarından kareler paylaşılan BERGEN filminin yönetmen koltuğunu, daha önce Dansöz ve Çekmeceler filmlerinden tanıdığımız ödüllü yönetmenler Caner Alper ve Mehmet Binay paylaşıyor. İkilinin 3 yıldır üzerinde çalıştıkları BERGEN filminin senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz üstlenirken yapımcılığını ise Mine Şengöz yapıyor.

Bergen
Bergen

Usta İsimler BERGEN Filminde Bir Araya Geliyor

Bir döneme damgasını vurmuş ve dram dolu yaşantısıyla hala akıllardan çıkmayan şarkıcı Bergen’in hayatını konu alan BERGEN filminde başarılı pek çok isim bir araya geliyor.

Filmde Bergen rolünü Farah Zeynep Abdullah canlandırırken; eski eşi Halis Serbest rolünü usta tiyatro sanatçısı Erdal Beşikçioğlu canlandırıyor. İki isime filmde Tilbe Saran, Şebnem Sönmez, Arif Pişkin, Nergis Öztürk, Suzan Kardeş, Ahmet Kayakesen, Ali Seçkiner Alıcı, Nurcan Eren gibi isimler eşlik ediyor.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar