berkcavdar’ın Yeni Teklisi “Kusursuz Fırtına” Dinleyiciyle Buluştuberkcavdar’ın alternatif R&B ve funk türlerini birleştirdiği yeni teklisi “Kusursuz Fırtına” yayında!

Berk Çavdar
Berk Çavdar

2021 yılında yılında berkcavdar adı altında üretimlerini yayınlamaya başlayan Berk Çavdar, yeni teklisi “Kusursuz Fırtına” ile beşinci teklisini diskografisine ekliyor.

“Kusursuz Fırtına”, berkcavdar’ın kişisel ve toplumsal boyutta stabiliteden olabildiğine uzak bir yaşam sürmekten ve bunun getirdiği bıkkınlıklardan ve dejavulardan bahsediyor. Şarkı, içinde bulunduğumuz kişisel ve toplumsal durumların önümüze koyduğu tüm engellere rağmen ilerleyebilmek üzere konfor alanımızı terk edip yerimizde saymayı bırakmanın gerekliliğini soul, r&b, funk ve jazz türlerinden destek alarak anlatıyor.

berkcavdar, yeni teklisi “Kusursuz Fırtına” hakkında şunları belirtiyor:

Şarkı, içinde bulunduğumuz kişisel ve toplumsal durumların önümüze koyduğu tüm engellere rağmen ilerleyebilmek üzere konfor alanımızı terk edip yerimizde saymayı bırakmanın gerekliliğini anlatmaya çalışır. Bu amaçla çıkılan içsel yolculuğu ve bu yolculuk boyunca alınan riskleri tartışır.

berkcavdar’ın yeni teklisi “Kusursuz Fırtına” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

KUSURSUZ FIRTINA (KÜNYE)
Söz & Müzik:
Berk Çavdar
Mix: Mavi Zebra (Aytuğ Erdil), Berk Çavdar
Mastering: Onur Tulum
Kapak: Yasin Arıbuğa
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.