Betül Tarıman’ın Kaleminden “Kaleiçi’ndeki Sır”

2008 yılından bu yana ondan fazla çocuk kitabıyla okurlarla buluşan yazar Betül Tarıman, yeni kitabı Kaleiçi’ndeki Sır ile hep kitap’ta. Kaleiçi’nin meşhur kedisi Orfoz ve sinek arkadaşı Pertev’in maceralarını eğlenceli ve heyecanlı bir dille aktaran Kaleiçi’ndeki Sır, hep kitap logosuyla raflarda.

Betül Tarıman "Kaleiçi’ndeki Sır"
Kaleiçi’ndeki Sır

Yazar Betül Tarıman’ın kaleme aldığı, Macide Damla Akyürek’in resmettiği Kaleiçi’ndeki Sır, hep kitap logosuyla çocuk okurlarla buluşuyor.

Kaleiçi’nin meşhur kedisi Orfoz ve sinek arkadaşı Pertev, kayıp bir tarihi eserin ardına düşer. Arayışları boyunca çözümlenmesi gereken birkaç sorun ve birçok gizemle karşılaşırlar. Bolca sakarlık, komiklik ve heyecan da cabası…

Akdeniz esintisini okura dek ulaştıran Betül Tarıman’ın Kaleiçi’ndeki Sır kitabını okurken kendinizi o daracık sokaklarda, Orfoz ve Pertev’in yanı sıra macera peşinde koşarken bulacaksınız.

7 yaş ve üstü çocuklara hitap eden Kaleiçi’ndeki Sır, 18 Şubat tarihinden itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini aldı.


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir