Beyoğlu Sineması’ndan Yardım Çağrısı

Covid-19 kapsamında en çok etkilenenlerden olan kültür-sanat sektöründe ilk günden bu yana başlatılan kampanyalara Beyoğlu Sineması da katıldı. Bir süredir kapalı kalan Beyoğlu Sineması, sinemanın ayakta kalması ve çalışanlarına destek sağlamak amacıyla kitlesel fonlamam sitesi Fongogo üzerinden yardım kampanyası başlattı.

İstanbul’daki sinema salonları arasında sembol haline gelen Beyoğlu Sineması için #Sayenizde etiketi ile sinema ve sanatseverleri destek çağrısında bulunan ekip, yapılan yardımlarla önceliklerinin Beyoğlu Sineması’nın kapılarını yeniden açabilmek ve desteklerle sinemanın nesilden nesile ayakta kalabilmesini sağlamak olduğunu belirtti.

Farklı meblağlarla yardım şeklinizi seçebilirsiniz.

250, 500, 1.000 ve 2.500 TL olmak üzere farklı destek opsiyonlarından birini seçebilir, Beyoğlu Sineması’nın hem perdesinde hem de web adresinde yer alacak “Sayenizde” bölümüne isminizi yazdırarak sinemanın faaliyetlerine devam etmesi için gerekli desteği verebilirsiniz. Opsiyonlar ve size sundukları hakkında detaylı bilgi için https://fongogo.com/Project/beyoglu-sinemasi-|-sayenizde-2#Story tıklayınız.

Beyoğlu Sineması

1989 yılında kapılarını açan, 1994 yılında Avrupa Birliği çatısı altındaki Eurimages üyeliğine kabul edilen ve İstanbul’daki sinema salonları arasından sembol haline gelmiş bir salondur. Aynı zamanda pek çok yabancı filmlerin ilk gösterini yaptıkları, bağımsız sinemaya destek veren bir anlayışa da sahip.

Yardım etmek ve detaylı bilgi almak için tıklayın.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.