Bir Adım Geriden’in Yeni Akustik Teklisi “Panomda Resimlerin” Yayında!

Geçtiğimiz günlerde dördüncü teklisini yayınlayan yerli indie & alternatif rock sahnesinin genç grubu Bir Adım Geriden, yeni akustik teklisi “Panomda Resimlerin” ile bir kez daha dinleyicisiyle buluştu.

Bir Adım Geriden, yeni teklisinde ayrılık kasvetini ve karamsarlığın naif bir boyutunu sade akustik gitarlar, küçük elektro gitar dokunuşları ve soft vokallerle birleştiriyor. Grubun, yayınlayacağı ilk akustik tekli “Panomda Resimlerin” geçmişe dair özlem ve yaşanmamış hayaller ile son bulan uzun soluklu bir aşk hikayesini betimliyor. Sözleri grup üyelerinden Melihcan Çalışkan’a, bestesi Oğuzhan Özgür’e, yorumu Emirhan Göl’e ait olan şarkının genel düzenlemeleri ise tüm grup üyeleri tarafından yapılmış.

Dijital platformlardan dinlemek için buraya tıklayınız.

Kayıt & mastering ise Ali Akdaş (Dodo Records) imzası taşıyor. Şarkının tüm görsel tasarımları ise Tunahan Gökçe’ye ait. Panomda Resimleri, BBI Music Co. etiketi ile 10 Aralık 2021’de tüm dijital platformlarda yayında!

Panomda Resimlerin lyric video

KÜNYE
Panomda Resimlerin
Söz:
Melihcan Çalışkan
Müzik: Oğuzhan Özgür
Düzenleme: Bir Adım Geriden
Gitar: Oğuzhan Özgür
Vokal/Gitar: Emirhan Göl
Kayıt, Mix, Mastering: Ali Akdaş (Dodo Records)
Label: BBI Music Co

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.