Bir Yaz Gecesi Festivali’nin 2022 Tarihleri Belli Olduİstanbullu film ve müzik severlere Beykoz Kundura’nın tarihi atmosferinde ve Boğaz’ın kıyısında unutulmaz anlar yaşatan Bir Yaz Gecesi Festivali’nin 2022 tarihleri belli oldu. Kundura Sinema ve Kundura Sahne’nin ortaklığında bu yıl altıncısı düzenlenecek festival, 29 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında Cuma’dan Pazar’a film ve müzik keyfine davet edecek. S. Buse Yıldırım’ın küratörlüğünde hazırlanacak festival programında sinema tarihinin unutulmaz klasikleri açık havada perdeye gelirken, Eye Filmmuseum’un Sessiz Sinema küratörü Elif Rongen-Kaynakçı’nın danışmanlığında tasarlanan sessiz film programı da sürpriz müzisyen ve grupların canlı performansları eşliğinde gösterilecek. Bir Yaz Gecesi Festivali’nin programı önümüzdeki haftalarda açıklanırken, biletleri de Haziran’dan itibaren beykozkundura.com adresinde satışta olacak.

Beykoz Kundura - Bir Yaz Gecesi Festivali 2021
Beykoz Kundura – Bir Yaz Gecesi Festivali 2021

Kundura Sinema ve Kundura Sahne’nin ortaklaşa düzenlediği Bir Yaz Gecesi Festivali’nin (BYGF) 2022 tarihleri belli oldu. İstanbul’da yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden birine dönüşen festival bu yıl 29 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında Cuma’dan Pazar’a, sanatseverlere Boğaz’ın kıyısında film ve müzik keyfi yaşatacak.

Save The Date
Save The Date

Beykoz Kundura’nın Kültür ve Sanat Direktörü S. Buse Yıldırım’ın küratörlüğünde hazırlanan festival programında, sinema ve müziğin ayrılmaz bütüne dönüştüğü unutulmaz klasikler perdede olacak. Eye Filmmuseum’un Sessiz Sinema küratörü Elif Rongen-Kaynakçı’nın danışmanlığında hazırlanan sessiz film programı da sürpriz müzisyen ve grupların canlı performansları eşliğinde gösterilecek.

Biletler beykozkundura.com’da

Bir Yaz Gecesi Festivali’nin 2022 programı önümüzdeki haftalarda açıklanırken, biletleri Haziran’ın ilk haftasından itibaren beykozkundura.com adresinde satışta olacak.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir