border_less ARTBOOK DAYS 2022 İçin Açık Çağrı!

border_less ARTBOOK DAYS 2022 İçin Açık Çağrı!
ARTBOOK DAYS 2022

border_less ARTBOOK DAYS yayını olan, metin üzerine çalışan sanatçı ve inisiyatifleri; müze, galeri, kurum ve enstitüleri bir araya getirerek kitap üzerinden yeni bir ortak alan yaratmak üzere başvuruları 27 Mart 2022 tarihine kadar bekliyor.

Bu yıl ARTER ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinliğin dördüncü edisyonu, sanat alanında üreten, söz söyleyen ve paylaşan kişileri bir araya getirirken yayınevleri üzerinden de yeni etkileşim zeminleri oluşturmayı amaçlıyor.

12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan border_less ARTBOOK DAYS 2022 için son başvuru tarihi 27 Mart 2022. Katılımcı listesi ise 5 Nisan 2022‘de açıklanacak.

Başvuru için tıklayınız.

border_less, farklı coğrafyalardan sanat üretimleri ve sanatsal ifade biçimlerini bir araya getiren Türkiye merkezli çevirimiçi bir platformdur. Görsel sanatlar alanında faaliyet gösterir. Online olarak İngilizce-Türkçe kimi zaman da sanatçının, hikâyenin, sanat eserinin veya serginin ana dilinde yayın yapmaktadır. Bu platformun misyonu sanatçı ve yazarlara alternatif bir alan sağlamak aynı zamanda yeni içerik ve yayın desteği vermektir. Halihazırda yayınlanmış ve platforma özel üretilen metinler aracılığıyla bağımsız bir arşiv oluşturur.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.