border_less EDITIONS POP-UP Sergisiborder_less EDITIONS POP-UP sergisi, 20–24 Aralık tarihlerinde SANATORIUM ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

border_less EDITIONS POP-UP Sergisi, Sanatorium, 2022
border_less EDITIONS POP-UP Sergisi, Sanatorium, 2022

border_less’ın sanatçı davetleriyle devam ettiği EDITIONS serisi, 9 yeni üretimle 20–24 Aralık tarihlerinde SANATORIUM’un Karaköy Juma binasındaki mekânında fiziki olarak izleyiciyle buluşuyor. Sergide yıl boyunca çevrimiçi tanıtımları yapılan serinin yeni işlerine, 2021 yılındaki üretimler de eşlik ediyor.

Gerçekleşecek pop-up sergide sanatçılar Sevil Tunaboylu, Burak Ata, Emre Hüner, Sena Başöz, Berkay Tuncay, Ahmet Civelek, :mentalKLINIK ve 2021 yılında da yine border_less EDITIONS için işler üreten Ecem Yüksel, Gülşah Mursaloğlu’nun yanı sıra geçtiğimiz yılın sanatçıları Vardal Caniş, Hera Büyüktaşçıyan, Ece Ağırtmış, Volkan Aslan, Mert Öztekin, Dilek Winchester ve Huo Rf yer alıyor.

border_less EDITIONS POP-UP, 20–24 Aralık tarihlerinde SANATORIUM’da görülebilir. İşler hakkında daha fazla bilgiye ve sanatçı biyografilerine border_less websitesinden ulaşılabilir.

Ziyaret gün ve saatleri: Salı–Cumartesi / 11:00–19:00


SANATORIUM – Juma Karaköy

Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Mumhane Cad. No:52, K:1, Beyoğlu/İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir