Borusan Sanat’ın Sezon Sonu Konserinde Şef Alexander Liebreich, BİFO ile Buluşuyor

Borusan Sanat’ın Sezon Sonu Konserinde Şef Alexander Liebreich, BİFO ile Buluşuyor
BİFO & Alexander Liebreich

Borusan Sanat, bu sezonun son konserinde “BİFO & Alexander Liebreich” konserinde çevrimiçi yayın platformu borusansanat.tv’de müzikseverlerle buluşuyor. 1 Ağustos Pazar günü saat 11.30’da yayınlanacak bu konserde BİFO, yeni sezonda yepyeni konserler ve yıldız solistlerle karşınızda olacak.

Çevrimiçi video platformu borusansanat.tv, bu sezon için ücretsiz konser kayıtlarının sonuncuyla ekranlarınızda olacak. 1 Ağustos Pazar günü 11.30’da yayınlanacak konserde 2018 yılında “En İyi Çağdaş Müzik” kategorisinde ICMA ödülüne layık görülen orkestra şefi Alexander Liebreich, BİFO ile buluşuyor.

Arvo Pärt’in yaylı çalgılar orkestrası için 2006’da yazdığı Für Lennart in Memoriam, Joseph Haydn’ın Adagio’sunun kendi cenazesinde çalınmasını vasiyet ettiği Trauer Senfonisi ve Richard Strauss’un birbirinin içinden doğan ezgileriyle “dönüşümler”i canlandırdığı yaylı çalgılar için başyapıtı Metamorphosen borusansanat.tv üzerinden izleyicilere ulaşacak.

1 Ağustos Pazar günü saat 11.30’da yayınlanacak konser öncesinde, saat 11.00’de Nisan Ak konser öncesi keyifli sohbetleriyle borusansanat.tv’de olacak.

Borusan Sanat’ın hem radyo hem de ekranlardan izleyiciye ulaştığı birbirinden renkli 2020-21 sezonu bu konserle sona erecek. Yeni sezonda yepyeni konserlerle Borusan Sanat müzikseverlerle buluşmaya devam edecek.

ÇEVRİMİÇİ GÖSTERİM / borusansanat.tv
1 Ağustos 2021 Pazar 11.30
11.00 Konser Öncesi Söyleşi: Nisan Ak
“BİFO & ALEXANDER LIEBREICH”
Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası
Alexander Liebreich
şef

PÄRT: Für Lennart in Memoriam, Yaylı Çalgılar Orkestrası için
HAYDN: 44. Senfoni, Mi minör, “Trauer” Hob.I:44
R. STRAUSS: Metamorphosen, 23 Solo Yaylı için, TrV 290

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine RöportajlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir