Borusan Sanat’ta Bu Hafta Hem Fiziki Hem Çevrimiçi Dopdolu Geçecek

Borusan Sanat, bu hafta da hem fiziki hem de çevrimiçi konserleriyle dinleyicilerine dopdolu bir program hazırladı. 3 Şubat Perşembe günü Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde Diego Matheuz yönetiminde BİFO’nun solist kemancı María Dueñas’a eşlik edeceği “Büyük Umutlar” başlıklı konserde, Şostakoviç ve Beethoven’ın yapıtlarından oluşan bir programla izleyicisi ile buluşuyor.

BİFO, Şubat ayını “Büyük Umutlar” ile açıyor!

3 Şubat Perşembe saat 20.00’de Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicisi ile buluşacak olan, “Büyük Umutlar” başlıklı konserde, BİFO’yu kariyerini Avrupa, Asya, Avustralya ve Amerika’da verdiği konserlerle başarıyla yükseltmeye devam eden Diego Matheuz yönetiyor. 2021 yılı Menuhin Yarışması birincisi İspanyol keman virtüözü María Dueñas’ın, Şostakoviç’in 20. yüzyıl ortasının nabzını tutan yapıtlardan 1. Keman Konçertosu’nu seslendirileceği konserde BİFO, Beethoven’ın 7. Senfoni’sini yorumlayacak.

Konser öncesinde Serhan Bali ve Aydın Büke Zorlu PSM Meydan Fuaye alanında saat 19.00-19.30 arası müzik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek, bu sohbetin devamı ve konser eşzamanlı olarak bir Karnaval radyosu olan Borusan Klasik üzerinden canlı olarak dinlenebilecek.

Borusan Sanat’ta Bu Hafta Hem Fiziki Hem Çevrimiçi Dopdolu Geçecek
ABSTRA feat. AB BAARS & WOLTER WIERBOS

ABSTRA FEAT. AB BAARS & WOLTER WIERBOS, borusansanat.tv’de!

Borusan Müzik Evi’nin özgün projelere ev sahipliği yaptığı konserlerin kayıtları, borusansanat.tv üzerinden izleyicilerine ulaşmaya devam ediyor. 5 Şubat Cumartesi saat 20.00’de borusansanat.tv’de avangart caz, özgür caz ve doğaçlama gibi müzik öğelerinden beslenen Gülşah Erol, Andreas Kaling, Kaan Bıyıkoğlu ve Korhan Ergüden’den oluşan topluluk ABSTRA, renkli yorumlarıyla Ab Baars ve doğaçlama ustası Wolter Wierbos iki hafta boyunca izleyicileri ile buluşmaya devam edecek.

Konser öncesinde Back on Stage ekibinin gerçekleştirdiği söyleşiler de borusansanat.tv’de 19.30’dan itibaren yayında olacak.

“Rusya’dan Sevgilerle”, bir hafta daha borusansanat.tv’de!

Borusan Quartet’in borusansanat.tv’de izleyiciyle buluşan ve usta Rus bestecilerin repertuvara kattığı iki temel eserin yorumlandığı “Rusya’dan Sevgilerle” başlıklı konser bir hafta daha dinleyicisi ile buluşacak.

Ayrıca Serhan Bali ve Aydın Büke konser öncesi keyifli sohbetleriyle borusansanat.tv’de olacak.

Borusan Sanat’ta hem fiziki hem de çevrimiçi konserler bir arada!

Borusan Sanat, fiziki konserlerine tüm hızıyla devam ederken çevrimiçi video platformu borusansanat.tv üzerinden de yayınladığı ücretsiz konser kayıtlarıyla her hafta dinleyicilerine keyifli bir program sunuyor.

Karnaval.com üzerinden yayın yapan Borusan Klasik’e, internette karnaval.com/borusanklasikdinle adresinden erişilebilir; mobil ortamda iPhone (App Store) ve Android (Google Play Store) cihazlara indirilebilecek “Karnaval” uygulamasıyla, ayrıca iPad için yine App Store’dan indirilebilecek “Karnaval Radyo” uygulamasıyla dinlenebilir.

Borusan Sanat’ın sezon boyu düzenlediği tüm konserlerin biletleri passo.com.tr, Passo mobil uygulaması ve Passo perakende satış noktalarından temin ediliyor. Etkinliklerde PDF bilet ve mobil cihazlardan konser özelinde belirlenen karekod gibi dijital bilet seçenekleri sunuluyor.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar