Canay Doğan’ın İlk Solo Teklisi “Ara Dur” Yayında

Yeni nesil şarkıcı & şarkı yazarı Canay Doğan, solo olarak ilk teklisini yayınlamaya hazırlanıyor. 8 Ocak tarihinde Melis Karaduman ile birlikte yayınladığı “Ben de Biraz Deliyim” adlı ilk ortak teklisi sonrasında ilk solo parçası Ara Dur‘u 26 Mart tarihinde Avrupa Müzik etiketiyle yayında.

Yaşadığımız modern dünyanın, mükemmelliğe odaklı var olma ve yaşama dayatmasının içerisindeki sıkışmışlık hissinin bir dışavurumu olarak yansıyan “Ara Dur“, dinleyicilerde bu farkındalığı yaratmayı amaçlarken sanatçının da buhranlarının içinde bulduğu ve bulamadığı cevaplara odaklanıyor.

Bir süredir sosyal medya üzerinden Melis Karaduman ile birlikte yayınladığı cover parçalarla dikkatleri çeken Canay Doğan, geçtiğimiz yıl itibarıyla kendi besteleri üzerinde yoğunlaşarak parçalarını düzenli olarak yayınlamayı planlıyor.

Parçanın video klibi BBI Music Co.’dan Berkay Öktem yönetmenliğinde Belgrad Ormanı’nda çekilirken, altyapı düzenlemelerinde Tolga Şişko, mix ve mastering’de ise Eskişehirli synthwave ikilisi Saturn Bar’dan Bilal Subaşı imzasını taşıyor.

“ARA DUR” KÜNYE
Söz-Müzik: Canay Doğan
Düzenleme: Tolga Şişko
Mix – Mastering: Bilal Subaşı
Yönetmen: Berkay Öktem
Yapım: Avrupa Müzik
Management: BBI Music Co.

“ARA DUR” Dinlemek İçin:
Spotify: https://spoti.fi/3f80Dpw
Apple Music: https://apple.co/39cipEa
iTunes: https://apple.co/3rsEy7w
Muud: https://muud.com.tr/sa/859468
fizy: https://fizy.in/fSw1w
Deezer: https://bit.ly/31iSO8r

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.