Cem Pilevneli’den İlk Canlı Performans Albümü “Petek Pansiyon (Live Sessions)”

“Petek Pansiyon” adını taşıyan ilk stüdyo albümünü 2020 yılının Temmuz ayında yayınlayan Cem Pilevneli, şarkılarının canlı performanslarından oluşan ilk albümü “Petek Pansiyon (Live Sessions)” ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Klip çekimleri İstanbul Fenerbahçe’deki Petek Pansiyon’da yedi kişilik bir ekiple iki günde tamamlanan albümde, Pilevneli’nin ilk stüdyo albümündeki dört şarkının yanı sıra kariyerinde ilk çıkış yaptığı single’lar olan “Kendimi Gecelere Veremem”, “Serseri” ve “We Got Arrested” adlı şarkıları da yer alıyor.

14 Ocak’ta (bugün) dijital platformlar, TV ve radyolarda yayınlanacak olan albümün çıkış şarkısı “We Got Arrested (Live)”ın sözleri, müziği ve düzenlemesi Cem Pilevneli’ye ait. Şarkı, Doğulu Music YouTube kanalında yayında olacak. Bu çıkışın ardından her hafta bir şarkı daha, klibiyle birlikte yayına açılıyor olacak ve tüm albümün tamamlanması 7 hafta sürecek.

KÜNYE

Söz & Müzik & Düzenleme: Cem Pilevneli
Kayıp Aranıyor – Söz & Müzik: Cem Pilevneli & Kenan Doğulu
Gitar: Tolga Şanlı
Bas Gitar: Ahmet Demirkol
Davul: Orçun Saçaroğlu
Trompet: Ege Cengiz
Saksofon & Piyano: Ezgi Daloğlu
Ses Tasarım & Kayıt & Miks & Master: Erkan Adlin
Yapım: Doğulu Music

PETEK PANSİYON (LIVE SESSIONS)

1- We Got Arrested
2- Ay Ay Ay
3- Kendimi Gecelere Veremem
4- Sarıl Tadını Çıkar Ağlama
5- Belki Değer Belki Değmez
6- Serseri
7- Kayıp Aranıyor

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.