Çocuklar için Yaratıcı Atölyeler Mayıs Ayında OMM’da

OMM Eğitim Programları
OMM Eğitim Programları

Kapsamlı eğitim programıyla çocukların ve gençlerin sanatsal birikiminin güçlenmesini hedefleyen OMM – Odunpazarı Modern Müze, İş Yatırım desteğiyle yaratıcı ve eğitici etkinlikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. 7 Mayıs’ta koreograf ve dans sanatçısı Bengi Sevim Yörük ile Beden ve Hareket Atölyesi, 14 Mayıs’ta ise Doğal Boya Atölyesi ile OMM miniklere ilham olacak atölyelere ev sahipliği yapıyor.

Bengi Sevim Yörük ile Beden ve Hareket Atölyesi

7 Mayıs Pazar 14.00-15.00

Bu atölyede 7-11 yaş arası çocuklar Bengi Sevim Yörük eşliğinde doğaçlama metotlarıyla tanışıyor. Çocukların beden ve hareket gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen atölye, yaratıcı düşünebilme ve bu düşünceleri farkındalığa dönüştürmeye odaklanıyor.

Doğal Boya Atölyesi

13 Mayıs Cumartesi 14.00-15.00

Anneler Günü’ne özel olarak gerçekleşecek aile atölyesinde çocuklar baharat, bitki, çiçek, yaprak gibi malzemelerle kendi boyalarını üretiyor.

Katılımcılar atölyelere egitim@omm.art adresine e-posta göndererek veya 0222 221 27 37 no’lu telefon üzerinden ücretsiz kayıt olabilir.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar