Colleen Hoover’ın Aşk, İhanet ve Şarkılarla Örülü Romanı ÇıktıNew York Times çoksatanlar listesinin yıldızlarından Colleen Hoover’ın romantik, eğlenceli, umutlu ve duygusal romanı Belki Bir Gün, Epsilon logosuyla ilk kez Türkçe olarak raflarda! Şarkıların, aşkın ve ihanetin iç içe geçtiği, iniş çıkışlarla dolu romanında Hoover, kalbin yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla şaşırtıyor. Colleen Hoover ve müzisyen Griffin Peterson’ın, Belki Bir Gün için özel olarak besteledikleri şarkılar ise romana eşlik etmek üzere kitabın içindeki QR kodda okurları bekliyor.

Colleen Hoover’ın Aşk, İhanet ve Şarkılarla Örülü Romanı Çıktı
Belki Bir Gün kitap kapağı

Sydney’nin dört dörtlük bir hayatı vardır. Üniversitede sevdiği bölümde okuyordur, ayakları üzerinde durmasını sağlayan bir işe ve büyük bir aşkla bağlı olduğu harika bir erkek arkadaşa sahiptir. Ta ki karşı balkonda gitar çalan gizemli adam Ridge, ona erkek arkadaşının kendisini aldattığını söyleyene kadar… Sürprizlerle dolu bir müzisyen olan Ridge, Sydney’ye hayatını yeniden kurması için müziğinin ve evinin kapılarını açar ve beraber şarkılar yapmaya başlarlar. Ancak bu müzikal birliktelik hiç hesapta olmayan zorlukları ve karşı konulmaz bir yakınlaşmayı beraberinde getirecektir.

Belki Bir Gün, müziğe ve kelimelere tutkuyla bağlı iki insanın özgün hikâyesinden çok daha fazlası… Aşkın ve duyularımızın sınırlarını zorlayan Sydney ve Ridge’in bütün dürüstlükleriyle yazdıkları tüm şarkıları Griffin Peterson, Colleen Hoover okurları için özel olarak seslendiriyor. Roman boyunca ortaya çıktıkları sırayla dinlenebilen şarkılar, Belki Bir Gün’ü okuyanlara sıradışı bir okuma sunuyor.

Colleen Hoover’ın kaleme aldığı, Nil Bosna’nın dilimize çevirdiği Belki Bir Gün, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!

Colleen Hoover Hakkında

Colleen Hoover, Çarpılma serisi, Umutsuz serisi, Belki Bir Gün serisi, Çirkin Aşk, İtiraf, 9 Kasım, Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitaplarıyla New York Times’ın en çok satan yazarıdır. Ayrıca, her ay çeşitli hayır kurumlarını destekleyen yazarlar tarafından bağışlanan imzalı romanlar sunan bir kitapçı ve aylık abonelik hizmeti olan Bookworm Box’ın kurucusudur. Kocası ve üç oğluyla birlikte Teksas’ta yaşamaktadır.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.