Damla Durakçay’ın Yeni Şarkısı: “Ben Anlarım” Yayında

Damla Durakçay, yeni şarkısı Ben Anlarım’da dinleyiciyi derin ve oyunbaz ritimlerle yine dansa davet ediyor!

Damla Durakçay, yaz aylarında dinleyiciyle buluşturmayı planladığı EP’si için bir kadın hikayesi yazıyor… Şarkılar bir araya geldiğinde dinleyici, bir kadının farkındalığı ve dönüşümünü anlatan bu hikayeye tanıklık etmiş olacak. Sözü ve müziği sanatçının kendisine ait ikinci tekli “Ben Anlarım”, GTR Müzik etiketiyle, tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Damla Durakçay
Damla Durakçay

Sanatçının çok yakında çıkaracağı EP’ye giden yolda ikinci durağı olan ‘Ben Anlarım’ın kapak fotoğrafı Tayfun Çetinkaya, kapak tasarımı ise Çağla Yılmaz imzası taşıyor. Sözü ve müziği Damla Durakçay’a ait şarkının düzenlemesi ile mix ve mastering’ini Efe Yemez yaptı.Danışmanlığını Ufuk Önen’in yaptığı şarkının fotoğraf çekiminde styling Sıla Ceren Özyurt, saç ve makyaj Desen Özyurt tarafından üstlenildi.

Müzik dünyasında emin adımlarla ilerleyen Damla Durakçay, ‘Ben Anlarım’ için şunları söylüyor;

“Bu şarkıyla, bir kadının yeni yolunu bulmasını anlatıyorum. İlk itiraflarını, hayatında olan insana bir bir seslenirken duyacaksınız. Artık kalbinin kırılmasından yorulan kadın, içinde bulunduğu kısır döngüden bir bırakma manifestosu ile çıkıyor. Sözlere derin, oyunbaz ve salınımlı ritimler eşlik ediyor. Dinleyicinin dans ederek bu duygulara eşlik etmesini istedim.”

Ben Anlarım dinleme linki için buraya tıklayınız.

Ben Anlarım

KÜNYE
Söz&Müzik: Damla Durakçay
Düzenleme: Efe Yemez
Miks&Master: Efe Yemez
Danışman: Ufuk Önen
Kapak Fotoğrafı: Tayfun Çetinkaya
Kapak Tasarımı: Çağla Yılmaz
Styling: Sıla CerenÖzyurt
Saç&Makyaj: Desen Özyurt
Yapım: GTR Müzik
Menajerlik: Ayşegül Kumova (icreate)


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir