DasDas Yeni Sezona ‘Dünya Yerinden Oynar’ Oyunuyla Girecek

Sanatseverlerin buluşma noktası DasDas, yeni sezonun ilk oyununu duyurdu.

Mert Fırat’ın yönetmenliğini üstlendiği müzikli oyun ‘Dünya Yerinden Oynar’ 9 Eylül akşamı DasDas Sahne’de prömiyerini yapacak.

Dünya Yerinden Oynar
Dünya Yerinden Oynar

DasDas yeni sezonunda da büyülü atmosferi ve sahneye koyduğu özel prodüksiyonlarla tiyatroseverlerin uğrak noktası olmayı sürdürecek. Yönetmenliğini Mert Fırat’ın üstlendiği ve Şebnem İşigüzel tarafından kaleme alınan yeni sezonun ilk oyunu ‘Dünya Yerinden Oynar’ için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Alara Canay, Gökşen Ateş, Melisa Akman, Özge Borak, Özge Fışkın, Rana Büyükyılmaz ve Su Sonia’yı aynı sahnede buluşturan oyun; yedi kadının özgürlükleri için yan yana durduğu ve hayatları pahasına mücadele edişlerini konu alıyor. ‘Dünya Yerinde Oynar’, İstanbul semalarında dolaşan tanıdık melodilerle birlikte özgür ruhları bu müzikli hikayeye ortak olmaya davet ediyor.

Heyecanla beklenen ‘Dünya Yerinde Oynar’ 9 Eylül akşamı 20.30’da prömiyerini DasDas Sahne’de gerçekleştirecek. Biletleri satışa çıkan oyun prömiyerinin ardından 10 Eylül, 11 Eylül, 20 Eylül, 21 Eylül’de de sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

Biletler mobilet.com adresinde.


DasDas

Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir/İstanbul

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.