Decollage Art Space Ekim Ayında Etkinliklerle Dolu

Decollage Art Space Ekim Ayında Birçok Etkinlikle Sanatseverlerle BuluşuyorDecollage Art Space, izleyicileri farklı disiplinlerden birçok etkinlikle buluşturacağı dopdolu bir programla yeni sezonu karşıladı. Sezon başlangıcını 14 Eylül’de, Oya Akman’ın tasarımda 50 yıllık sürecine odaklandığı “Yarını Bugün Seç / Oya Akman ile Tasarımda 50 Yıl” sergisiyle yaptı. Yoğun programına devam eden ve yeni sergilerini duyurmak için gün sayan Decollage Art Space, ekim ayında birçok etkinlikle izleyiciyle buluşuyor.

Program:

15 Ekim Cumartesi – Saat: 21:00

Atsuko Suetomi ile Koto Konseri
Rokufumi Izumi ile Japon Dansı Eşliğinde

2007’den beri Türkiye’de ikamet eden Atsuko Suetomi, özgün tınısı ve spiritüel sesi ile insanlara huzur veren bir koto enstrümanı sanatçısı. Suetomi’nin koto enstrümanıyla icra edeceği konserini Rokufumi Izumi’nin japon dansı eşliğinde deneyimleyebilirsiniz.

17 Ekim Pazartesi – Saat: 17:00-20:00

59 Yazardan Bir İmza Günü

W. Bahadır Bayrıl, Fuat Sevimay, Hakan Akdoğan, Haydar Ergülen, Jale Sancak, Göktuğ Halis, Dağhan Dönmez, Ayça Erdura gibi edebiyatın önde gelen isimlerinin de aralarında olduğu 59 yazarın kaleme aldığı “Eylül Kitabı”nın lansman ve imza günü Decollage Art Space’de gerçekleşiyor.

18 Ekim Salı – Saat: 11:00-15:00 & 22 Ekim Cumartesi 13:00-17:00

Ahsen Küçükçalık ile Suluboya Atölyesi

Suluboyaya hem teknik hem de duygusal açıdan diyalog kurmayı amaçlayan atölye, katılımcıları içsel yaratıcı güçlerini ortaya koymaları konusunda teşvik ediyor.

18 Ekim Salı – Saat: 14:00-16:00

Ayşegül Sökmen ile Tarantella Dans Atölyesi

Napoliten şarkıları ve şarap ikramı eşliğinde İtalyan dansı tarantellanın temel adımları deneyimlenecek.

20 Ekim Perşembe – Saat: 11:00-14:00

Nihan Çakır ile Dokularla Resim Atölyesi

Nihan Çakır eşliğinde dokular üzerinden resim teknikleri deneyimlenip pratik yapılacak.

28 Ekim Cuma – Saat: 20:30-22:00

Söyleşili Konser: Antonio Vivaldi 4 Mevsim

Barok dönemin yıldız İtalyan bestecisi Antonio Vivaldi’nin başyapıtı olan “Mevsimler”, yılın dört mevsiminin notalarla anlatıldığı dört tane keman konçertosundan oluşuyor. Keman virtüözu Can Özhan ve anlatıcı Serhan Bali’den oluşan ikili bundan önce Antalya, İstanbul Başakşehir ve Denizli’de büyük ilgi gören “Dört Mevsim” adlı konserlerini Decollage sahnesine taşıyor.

29 Ekim Cumartesi – Saat: 21:00

Eser Taşkıran ve Guerino Papa ile Musica Italiana

Eser Taşkıran ve Guerino Papa’nın napoliten müzik örneklerini icra edeceği gecede yöresel eserler, özel hikâyeler eşliğinde dinleyicilerle buluşacak.

Ayrıca Rana ve Seher, her cumartesi ve pazar Vkoffee’de sizlerle buluşmaya devame diyor.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir