Decollage Yaz Seçkisiyle Ziyaretçilerini Bekliyor

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren ve yoğun bir programla sanatseverlerle buluşmayı bekleyen Decollage Art Space, 15 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında yaz seçkisiyle ziyaretçilerin karşısına çıkıyor. Mahir Güven, İbrahim Örs, Zekai Ormancı, Altan Çelem ve Ekrem Kadak’ın çalışmalarının yer alacağı seçkide toplam 13 eser bulunuyor.

Kasımda kapsamlı bir solo sergiyle Decollage Art Space’te izleyiciyle buluşacak olan Mahir Güven; bir ay önce aramızdan ayrılan ve Decollage Art Space’in “Le Voyage” adlı son sergisinde bir resmiyle yer alan İbrahim Örs; mekanizm, devinim ve denge unsurlarıyla çalışmalarında sıklıkla karşılaştığımız Zekai Ormancı; kendine özgü resimsel gerçeklik diliyle Altan Çelem ve çalışmalarında ten, an ve boşluk temalarına yoğunlaşan Ekrem Kadak’ın üretimleri seçki kapsamında bir araya geliyor.

Decollage Art Space’in 14 Eylül’de, tasarımda 50 yıllık sürecinin aktarılacağı Oya Akman sergisiyle başlayacağı ve birbirinden ilgi çekici sergi ve paralel etkinliklerle devam edeceği yeni sezon programı için takipte kalınız.

Ziyaret Saatleri: Her gün: 12:00 – 19:00

Decollage Art Space

Suadiye Mahallesi, Müzeyyen Sokak, No:4/1, 34740, Kadıköy/İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine RöportajlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir