Dilhan Şeşen’in Yeni Şarkısı “Onca Şeye Koş” Yayında!

Dilhan Şeşen
Dilhan Şeşen

Dilhan Şeşen’in Mart ayında yayınlayacağı albümünün ilk teklisi “Onca Şeye Koş” dinleyicilerle buluşuyor. Başlarda akustik davul ve gitarlarla dinleyiciyi kendine çeken parça, sıcak Rock tınılarına sahip. Şaşırtmaktan geri kalmayan “Onca Şeye Koş”, elektronik seslerle sinematik bir atmosfer yaratıyor. Dilhan’ın modern vokalleri ise bu özgün melodilere ayrı bir ruh katıyor.

Dilhan Şeşen’in son teklileriyle ürettiği kendine has renk paleti, yayınlanacak olan yeni teklisiyle daha da çeşitlenecek. Son yıllardaki teklileriyle beraber kendine has bir sound yakalayan Dilhan’ın yeni albümünde de bu renkli tınıları duyacağız. Albümün geneline baktığımızda sade ve duygusal parçalara da yer verildiğini söyleyebiliriz. Kısacası bu albüm tam Dilhan’a özgü. Her renkten duyguları bulabileceğiz. “Onca Şeye Koş”u dinlemeye başladığımızda parçanın epik girişinden anlıyoruz ki konserlerde de farklı bir atmoster bizi bekliyor.

Dilhan Şeşen

2017 yılından beri aktif müzik kariyerine devam eden Dilhan Şeşen, elektronik altyapılar ile canlı enstrümanları bir araya getiriyor. Müziğini Spotify ve YouTube gibi dijital platformlarda bulabileceğiniz Dilhan, ilk teklisi “Acıtır Yara”yı 2019 yılında yayınladı. Üniversitede Sinema ve Televizyon bölümünde eğitim alan Dilhan, lilacnoia adı altında kendi kliplerini tasarladı ve çekimini üstlendi. Sanatın birçok dalıyla meşgul olan Dilhan, ayrıca bu isimle resim ve fotoğraflarını da paylaşıyor.

En son çıkardığı tekli “Olta” ile müzikal anlamdaki konumunu daha net buluyor. Dilhan için konser vermek tek yönlü bir aktivite değil. Ayrıca sahne sanatının da önemine inanıyor. Dilhan Şeşen’in Mart ayında yayınlanacak ilk albümü sonrasında canlı performanslarını da takip edebileceğiz.

“Onca Şeye Koş” Künye

Prodüktör: Kaan Ceylani
Yardımcı Prodüktör: Barış Ergün
Düzenleme: Kaan Ceylani, Barış Ergün, Dilhan Şeşen, Cihan Reşit Köse
Davul Düzenleme ve Çalım: Berke Köymen
Davul Kayıt: Pür Recording Studio
Miks Mühendisi: Barış Ergün
Yardımcı Miks Mühendisi: Kaan Ceylani
Mastering Mühendisi: Marcin Bociński – Legato Mastering

1984 Lovech doğumlu. Fotoğraf çeker, sanatsever.