“Doğa ve Çocuk” Temalı PhotoCup İçin Başvurular Devam Ediyor!

“Doğa ve Çocuk” Temalı PhotoCup İçin Başvurular Devam Ediyor!

Farklı temalarda düzenlediği kupalarda hassas konulara değinerek, fotoğraf yoluyla insanlara yeni bakış açıları kazandıran PhotoCup bu defa TAD Preschool Bornova sponsorluğunda “Doğa ve Çocuk” temalı fotoğraf kupası düzenliyor! Okul öncesi dönemdeki çocuklara doğa bilincinin kazandırılmasının ve pekiştirilmesinin önemine dikkat çeken kupaya dileyen herkes, kendi çektiği fotoğrafları photocup.com internet adresinden ya da PhotoCup’ın mobil uygulamasından yükleyerek 23 Mayıs Pazar gününe kadar katılabiliyor. PhotoCup’ın “Doğa ile Büyü Çocuk” sloganıyla düzenlediği fotoğraf kupası, 2-6 yaş aralığındaki çocukların doğa ve hayvanlarla olan ilişkisini yansıtan fotoğrafları bekliyor!

Okul öncesi dönem, çocuklara doğa bilincinin kazandırılması açısından oldukça önemlidir. Bu dönemde hayvanları ve bitkileri sevip korumayı öğrenen çocuklar gelecek yıllarda çevre bilincine sahip birer yetişkin olur. Bu bilincin ve doğa ile insan arasındaki ayrılmaz bağın öneminin küçük yaşta çocuklara aşılanmasını hedefleyen “Doğa ve Çocuk” temalı fotoğraf kupası, okul öncesi (2-6 yaş arası) çocukların hayvan dostlarımız ve doğa ile ilişkisini yansıtan fotoğraflarını bekliyor. PhotoCup’a ücretsiz olarak kaydolan tüm kullanıcılar 23 Mayıs 2021 Pazar gününe kadar, profesyonel makine ya da cep telefonu ile çektiği fotoğraflarla kupaya katılabiliyor. Eleme usulüyle ilerleyen yarışmanın oylaması ise başvuruların sonlanmasının ardından aynı gün başlayacak ve kazanan fotoğrafı hem fotoğraf severlerin hem de fotoğraf eğitmenlerinden oluşan PhotoCup Masters ekibinin oyları belirleyecek. Dileyen herkes, photocup.com internet adresinden ya da PhotoCup’ın mobil uygulamasından platforma üye olabiliyor; kupaya fotoğraf yükleyerek katılabiliyor ve oy kullanabiliyor.

TAD Preschool Bornova şubesi sponsorluğunda düzenlenen “Doğa ve Çocuk” temalı kupada, birinci olan fotoğraf 15.000 TL, ikinci 10.000 TL, üçüncüler ise 5.000 TL indirim ödülü kazanacak. Dereceye giren yarışmacıların indirimleri, TAD Preschool Bornova şubesinde, üç yıl içerisinde kendi çocukları ya da belirleyecekleri herhangi bir okul öncesi çocuk için geçerli olacak. Alışılagelmiş yarışmalardan farklı olarak oy verenlerin de ödülü hak ettiğini düşünen PhotoCup’ta “En İyi Oy Veren” ise 500 TL ödül kazanacak.


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir