‘Düşenler’in Dünyasına Dışarıdan Bakın!

Gizem Kurtulmuş’un kaleme aldığı Yağmur Yağmur’un yönettiği ve Ayşe Lebriz Berkem, Ahmet İlker Ergin, Şakir Güler ve Eren Çiğdem’in rol aldığı Düşenler, 22 Mart Salı akşamı saat 20.30’da K! Kültüral Performing Arts’ta seyircisiyle buluşacak.

Düşenler Tiyatro Oyunu
Düşenler

Tufanda yalnız bırakılan bir yaratık, hafızası gidip gelen bir balık ve insan gibi yaşayabileceği bir yere gitmek isteyen cansız bir manken bir gün en dipte karşılaşırlar. Eğer simaları bildik, anlattıkları tanıdık ve oldukları yer olduğunuz yer gibi gelirse sakın endişelenmeyin. Derin bir nefes alın ve düşenlerin dünyasına bir de dışarıdan bakın. Gizem Kurtulmuş’un Yeni Metin Oyun Yazarlığı Atölyesi kapsamında kaleme aldığı Düşenler, sahnelenmiş okuma tiyatrosu olarak izleyicisiyle buluşmayı sürdürüyor. Yağmur Yağmur’un yönettiği Ayşe Lebriz Berkem, Ahmet İlker Ergin, Şakir Güler ve Eren Çiğdem’in rol aldığı oyun, 22 Mart Salı akşamı saat 20.30’da K! Kültüral Performing Arts’ta seyircisiyle buluşacak.

Biletler Biletix, JetGişe ve K! Sahne Gişe’de.

Künye
GalataPerform Yeni Metin & K! Kültüral Performing Arts
Yazar: Gizem Kurtulmuş
Konsept, Tasarım ve Yönetmen: Yağmur Yağmur
Proje Araştırma: Zeliha Gürsoy
Hareket Düzeni: Orçun Okurgan
Hareket Düzeni Asistanı: Dilek İlker Erkul
Yönetmen Yardımcısı: Merve Güran
Işık Tasarımı: Haluk Deniz Aydın
Mapping: Serkan Yavşan
Efekt: Metin Küçükyılmaz
Makyaj: Furkan Yalçıner
Efekt Uygulama: Enes Akyıldız
Asistan: Zeynep Duman

Oyuncular
Ayşe Lebriz Berkem
Ahmet İlker Ergin
Şakir Güler
Eren Çiğdem

K! Kültüral Performing Arts, sezon boyunca hem online hem de fiziki olarak hibrit bir programla seyircisiyle buluşmayı sürdürecek ve COVID-19 güvenlik yönergelerini izleyecektir. Yapımlar hakkında ayrıntılı bilgi için kultural.com.tr/tur/oyunlar/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.