“Edith” 14 Mart’ta Yeniden Zorlu PSM’ye Konuk Oluyor

Selin Köseoğlu’nun yazıp yönettiği ve aynı zamanda “Edith” karakterine hayat verdiği tek kişilik müzikli oyunu “Edith” 14 Mart Pazartesi günü saat 21:00’de sahnede olacak.

Selin Köseoğlu, edi
“Edith” – Selin Köseoğlu

Fransa’nın ünlü şarkıcısı “Edith Piaf”ın, nam-ı diğer “Kaldırım Serçesi”nin Zorlu PSM’de size anlatmak istediği bir hikaye var. “Kaldırım Serçesi”ni herkes tanıyor, peki Edith’le tanışmak nasıl olurdu? “Edith” alışılagelmiş Kaldırım Serçesi figürünün dışında, seyircisine çok tanıdık gelen bir yabancı. Aşkları, kayıpları, hüzünleri ve şarkılarıyla günümüz dünyasına kolunun altında evini taşıyarak misafir gelmiş bir hikaye anlatıcısı.

Selin Köseoğlu’nun yazıp yönettiği ve aynı zamanda “Edith” karakterine hayat verdiği tek kişilik müzikli oyunu, Piaf’ın meşhur şarkılarının Türkçe yorumları eşliğinde seyirci ile buluşuyor. Edith karakteri ile seyirci karşısına çıkan Selin Köseoğlu’na, piyanoda Onur Avdan eşlik ediyor. Piaf’ın meşhur şarkılarının daha önce duymadığınız Türkçe versiyonları, Edith’in hikayesinin önemli bir kısmını oluşturuyor.

Kapı Açılış Saati: 19.30
Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları: Genel Satış Fiyat: 99,00 TL


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir