Egemen Erdoğan ve Nedime Girişken’den Yeni Tekli Çalışma; “Kötülüğün Mevsimi”

EGEMEN ERDOĞAN ve NEDİME GİRİŞKEN soruyor: Biter mi bu “Kötülüğün Mevsimi”

Egemen Erdoğan yeni şarkısı “Kötülüğün Mevsimi”ni yine OnAir Sahne etiketiyle yayımladı. Şarkıya Nedime Girişken de eşlik ediyor.

Egemen Erdoğan şarkıya pandemi sürecinin başında başlamış. Pandemi sürecine eşlik eden ve üzerine söz hakkı olamadığımız bir sürü başka felaket ve sosyal olaylar yaşanırken de şarkıyı kaydetmiş.

Egemen Erdoğan 15 yılı aşkın bir zamandan bu yana yayımladığı şarkılarına bir yenisini daha eklerken, “Kötülüğün Mevsimi” şarkıya eşlik eden Nedime Girişken’in yayımlanan ilk şarkısı.
Uzun yıllardır sahnede olan ve sahnesiyle sevilip, tanınan Nedime Girişken, yıllar önce birlikte de çalıştığı ve yıllardır dostluğu devam eden Egemen Erdoğan’ı bu duygusal şarkıda yalnız bırakmayarak kendisine eşlik etti.

Şarkıyla ilgili Egemen Erdoğan şu açıklamayı yapıyor: “Şarkım, bir an önce bitmesini istediğimiz, şahit olduğumuza üzüldüğümüz zamanların küçük bir tanımı sadece.”
Şarkının söz müzik ve kayıtları Egemen Erdoğan’a ait.

Egemen Erdoğan ve Nedime Girişken’in birlikte yorumladığı “Kötülüğün Mevsimi”ni tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

Spotify I Apple Music I Fizy I YouTube Music I Deezer

1984, Lovech doğumlu. Fotoğraf meraklısı.

1 Yorum

 1. F.Sibel Dağcı Reply

  “Şarkım, bir an önce bitmesini istediğimiz, şahit olduğumuza üzüldüğümüz zamanların küçük bir tanımı sadece.”
  Sanırım hepsi bu cümlede gizli…
  Anlamlandiramadigimiz bir süreci yaşarken bir sürü şeyi anlamadan, belki de anlamak istemeden geçsin diye hızlıca tüketmek istediğimiz bir zaman dilimi gibi olmuş…
  Sound çok iyi ama sözler yokoluyor gibi;pür dikkat dinlemek gerekiyor müziğin ardındakileri yakalayabilmek için…
  Kendi adıma bu bi eleştiri değil; tam da o zor zamanlar gibi hem herseyi bilelim isteği ,hem de hersey biz hiç bilmeden olup bitsin arzusu sinmis şarkıya…
  Emeklerine sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir