Elektronik Müzik İkilisi pavyonberlin’in Çıkış Teklisi “arkaoda” Yayında

Serkan Erel ve Mete Birgören tarafından, 2020 Kadıköy/İstanbul’da temelleri atılan pavyonberlin, ilk bölümünde; groovy bas yürüyüşleri, funky gitarların olduğu, ikinci bölümde ise dans sound’larının, Fransız disko arpejleri ve alevli synthesizer sololarının raks ettiği çıkış teklisi arkaoda’yı yayına aldı.

Grubun ismi; Türkiye’deki gece hayatını simgesel olarak özetleyen “pavyon” kelimesi ve elektronik müzik sahnesinin dünyadaki en önemli merkezlerinden biri olan “Berlin” şehrinin isminin birleşmesi ile oluşuyor.

Grubun şarkıları; insanları dans ettiren, eğlendiren şarkılar olmasının yanında; insanları düşündüren, kendi hayatlarını anlamlandırmaya yarayan ve sorunların üstesinden nasıl gelinebileceğini anlatıyor.

Elektronik müzik ikilisi pavyonberlin’in hatalarını tekrarlamak yerine, onlardan ders çıkartmayı anlatan bir disko parçası olan “arkaoda” adlı ilk teklisi BBI Music Co. etiketiyle 25 Haziran 2021 tarihinde tüm dijital platformlarda yayında!

pavyonberlin’in çıkış teklisi arkaoda’yı tüm platformlardan dinlemek için tıklayınız.

“arkaoda” Künye
Söz, Müzik, Prodüksiyon: Serkan Erel, Mete Birgören
Kayıt: Alişan Göksu, Serkan Biber
Vokal: Serkan Erel
Geri Vokaller: Alişan Göksu, Mete Birgören, Serkan Erel
Gitar: Serkan Erel
Mix: Mete Birgören
Mastering: Turgay Poyraz Yıkılmaz
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar