Emma Cooper’ın Kaleminden Unutulmayacak “Biz Olma” Hikayesi

Emma Cooper’ın Kaleminden Unutulmayacak “Biz Olma” Hikayesi

Başına gelen talihsiz bir olay sonucu hayatı neredeyse tümden değişen Melody’nin etkisinden kolay çıkılamayan duygu yüklü hikayesini anlatan “Bizim Şarkılarımız” kitapseverlerle buluştu.

Müzik sevgisini hayatının akışı içinde buluşturan ve başına gelen talihsiz olaylar karşısında ümidini hiçbir zaman kaybetmeyerek şarkı söyleyen Melody’nin sevgi ve umut dolu yaşamına odaklanan Emma Cooper’ın Bizim Şarkılarımız kitabı, Pena Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Aile temasını dokunaklı bir anlatım ve farklı duyguları harmanlayan bir olay örgüsüyle sunan Emma Cooper’ın yeni kitabı Bizim Şarkılarımız, samimi karakterlerin dünyasında yolculuğa çıkarıyor. Kalp atışını hayatın bir ritmi ve şarkısı olarak gören kitap, Melody’nin eşini talihsiz bir olay sonucu kaybettikten sonra çocukları Flynn ve Rose ile yaşama tutunma hikayesiyle her bir sayfası umut dolu yolculuğa başlıyor. Yaşama umutla tutunan bir annenin içine düştüğü zorlu durumdan çocuklarıyla birlikte aile olmanın verdiği birleştirici güç ile çıkışını sunan hikaye, sevgi dolu bir anlatımı okuruna aktarıyor.

Bizim Şarkılarımız, penayayinlari.com web sitesi ve kitap satan her yerden satın alınabilir.

Emma Cooper Hakkında

Emma Cooper Shropshire’da eşi ve dört çocuğuyla birlikte yaşayan eski bir öğretim görevlisidir. Emma çocukluğundan beri yazar olmak istediğinden sürekli yeni karakterler ve hikayeler kuruyor. Hayatta tutkun olduğu üç şey vardır: okumak, yazmak ve ailesi… tabii bir de müzik…peynir, pizza, filmler… Matematikte zaten hiçbir zaman iyi olmamıştı.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.