Eziğin Kabilesine Hoş Geldiniz: Sizi Tanıyorum

Tiyatro Ansambl’ın “Sizi Tanıyorum” adlı oyunu pandemi sonrası ilk kez tiyatro izleyicisiyle buluştu. Onur Atacan’nın yazıp yönettiği ve “bi’tuhaf oyun” olan “Sizi Tanıyorum” sezon boyunca çeşitli mekanlarda yer almaya devam edecek.

Herkesin deliliği kendine kadar… Ve biliyor musun, insan çoğu zaman sadece kendisine yenilir. Sizi tanıyorum, sizi nereden tanıyorum biliyor musunuz? Sizi sanırım kendimden tanıyorum. Kendi kendinize kaçışınızdan çıkardım bunu.

Bu bi’tuhaf oyun, belki de sizin oyununuzdur.

Tiyatro Ansambl’ın prodüksiyonu olan Sizi Tanıyorum, izleyicisini eğlendirirken absürd ve yer yer duygusal anlar yaşatıyor. Aralık ayında çeşitli mekanlarda yer alacak oyunun Genel Sanat Yönetmeni Onur Atacan, Sizi Tanıyorum’u tek cümle ile şöyle özetliyor; “Bu hikayenin kralı biziz.”

Sizi Tanıyorum Aralık ayı biletleri için biletix.com adresine tıklayınız.

Künye
Yazan ve Yöneten:
M. Onur Atacan
Sahne Amiri: Turap Başel
Sahne Tasarım: Onur Atacan ve Doruk Güneş
Afiş ve Oyun Fotoğrafları: Volkan Atalay
Oyuncular: Simge Akyel, Onur Atacan, Berkay Habib, Burak Şeker, Meriç Şahin, Ferhat Susan, İlayda Düzova

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

1 Yorum

  1. Hanife Demir Reply

    Oyunu gerçekten çok beğendim..Gülmeye ihtiyacığımız olan şu günler de ilaç gibi geldi..Oyun hem güldürüp,hem düşündürüyor..Oyuncu kadrosu gayet iyi..Bir tiyatrosever olarak İstanbul dan gelip oyunu İzmir de izledim..Tiyatroya emek verenlere desteğim sonsuz..Herkes izlesin ve kendine tatlı bir mola versin derim💯😄😄👏👏👏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.