Ferdi Özbeğen Şarkıları 5 Mart Cumartesi Akşamı Tamirane Akasya’da!

Tiyatro sahnelerinin ve müzikallerin sevilen ismi Yılmaz Sütçü, Ferdi Özbeğen’in 80’lerin başındaki efsanevi “20. Sanat Yılı Konserleri”nden hareketle oluşturduğu muhteşem bir repertuvarla yeniden Tamirane Akasya’ya geliyor.

Piyanist şantörlerin en sevilenine bu günlerden bir selam niteliğinde olan bu özel gösteride, şantör Yılmaz Sütçü’ye sahnede, piyanoda Evren Karakul, kanunda Mustafa Dedeoğlu, vurmalılarda Özgür Bayer ve kontrbasta Mehmet Alper Kılınç eşlik ediyor.

Dünya mutfağından farklı lezzetleri, en özel şekilde hazırlayan Tamirane ise; her mevsime özel olarak hazırladığı menüsü bünyenizi tamir ederken, ruhunuzu da şımartıyor!

Tamirane logosunun hikayesi de bu noktada devreye giriyor; çekiç işareti kendinizi tamir etmenizi sağlayan tazelik ve sağlık dolu yemekleri, çatal işareti ise; kendinizi şımartmak için tercih edebileceğiniz fiyakalı yemekleri temsil ediyor ve yemeklerin yanına müziği de ekleyip, “Kendini iyi yemek ve iyi müzikle tamir et” mottosuyla yola devam ediyor.


TAMİRANE AKASYA

Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak Acıbadem Üsküdar İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar