Futurartist’in ilk sergisi; Sirius

Futurartist'in ilk sergisi; Sirius
Futurartist’in ilk sergisi; Sirius

Sirius, sizlere kapsayıcı bir sanat deneyimi vadediyor. Sezgisel ressam Futurartist‘in ilk sergisi olan Sirius, sanatçının OVO Connect adını verdiği “Boş Galeri Sanal Sergi” konseptinin ilk meyvesi. OvO Connect’in Genişletilmiş Sanal Sanat Deneyimine fiziksel olarak evsahipliği yapan Karbon Solutions ile sanal olarak evsahipliği yapan Spatial App’in varlığı sayesinde iki dünya birbirinin içinde eriyor. Aynı Sirius’un bizim dünyamızın içine sızması… Uzaylı-dünyalı gibi kavramların arasındaki sınırların silikleşmesi gibi… Neyin kurgu olduğunu kim bilebilir ki…

Sergi Ankara’da Karbon Solutions’da Eylül ayı boyunca izlenebilecek. Rezervasyon alınarak girilebilen sergi pandemi kuralları çerçevesinde VR gözlükler için kullan at maskeler ile birlikte izlenebiliyor. Kendine ait VR gözlüğü olanlar ise sergiye dünyanın heryerinden 7/24 erişilebiliyor.

Rezervasyon için tıklayın.

Bu etkinlik VR gözlük ile sanal ortamdaki sanat eserlerinin deneyimlenmesi etkinliğidir. VR Gözlük ve temel kullanım bilgisi etkinlik öncesi ziyaretçiye sağlanacaktır. Her rezervasyon sadece 1 katılımcı içindir. Girişte HES kodu istenecektir. Maske kullanımı zorunlu olacaktır. Etkinlik 30 dakika ile sınırlıdır. Randevu saatinize vaktinde gelmeniz önemle tavsiye edilir.


Karbon Solutions
Çayyolu Mah. S.Saltoğlu Bul. Beysupark AVM D: 209/12 Çankaya Ankara

1984 Lovech doğumlu. Fotoğraf çeker, sanatsever.