Galeri Binyıl 5-10 Ekim Tarihleri Arasında Contemporary Istanbul’da

Galeri Binyıl Contemporary Istanbul'da

Seçkin yerli ve yabancı galerilerin yer alacağı Contemporary Istanbul bu sene ilk kez yeni mekanı Tersane İstanbul’da gerçekleşecek ve çağdaş sanatı, tarihi bir mekan içinde sanatseverlerle buluşturacak. Son dönemde üretilen dijital fotograf, güncel sanat ve çağdaş sanat eserleri fuarda Galeri Binyıl bünyesinde sergilenecek.

Galeri Binyıl sanat galerisi, çağdaş, güncel sanatçıların çağdaş sanat eserleri, dijital fotoğraf, kavramsal, güncel sanat kapsamında olan galericilik hizmetlerinin tamamını sanat severlere ve koleksiyonerlere sunuyor. Binyıl, sanat hayatına başladığı günden bu yana usta sanatçılara, keşfettiği genç sanatçılara ve farklı disiplinlerde eserlere yer verirken, 2013’ten bu güne Uluslararası fuarlara da katılarak Türk sanatının tanıtımına devam etmektedir.

Koleksiyonerlerin ve sanat ilgililerinin keyifle eser seçebilecekleri alışılmışın ötesinde yenilikçi, çoklu sanatların var olabileceği üç ana çağdaş mekan (Kuruçeşme, Kalamış, Konya) ve işbirliği içinde (Nişantaşı, Bodrum) birçok mekan ile sanatseverlere hizmet vermeye devam ediyor.

Katılan Sanatçılar:

Sedat Balkır, Figen Batı, Andrea Bergen, Nur Büker, Sevgi Ecer, Sevgi Erdaha, Senem Erseven, Nur Aydın Evrensel, Liana Ghukasyan, Bashir Makhoul, Şela Mistriel, Henri Kandiyodi, Melek Kocasinan (Gao Anqi), Çetin Özer, Can Özsobay, Constantinos Valaes.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir