Galeri Bu 10. Yıl Sergisi

Aralarında; Ahmet Güven, Ahmet Rüstem Ekici, Aslı Gibidir, Aslı Kutluay, Aykut Öz, Aytaç Beyazgül, Bengisu Bayrak, Beyza Boynudelik, Derya Geylani Vuruşan, Doğukan Çiğdem, Egemen Kemal Vuruşan, Erdal Ateş, Fatih Dülger, Gabriel Vorbon, İsmet Değirmenci, İzgi Özant, Merve Dündar, Müge Ceyhan, Numan Okutan, Saliha Yılmaz, Şeyma Barut, Umut Yalım ve Yasemin Keltek ’in bulunduğu 23 sanatçı 10.Yıl sergisi için bir araya geliyor.

Galeri Bu 10. Yıl Sergisi
Galeri Bu 10. Yıl Sergisi

2012 yılında Serdar-ı Ekrem sokağın tarihi dokusu ve çok kültürlü yapısı içinde kurulan galeri, kuruluşundan bu yana farklı disiplinlerden ve dünyanın dört bir yanından pek çok sanatçıyı ağırladı. Sanatçıların yanı sıra geniş bir yaş aralığında ve farklı kültürlerden de pek çok sanat izleyicisiyle temas ettiği 10 seneyi tamamlayan Galeri Bu, evrensel bir sanat anlayışıyla her alandan sanatçıyı ve genç sanatçıları da desteklemeye özen gösteriyor ve bu motivasyonla sergilerini yapmaya devam ediyor.

Galeri Bu 10.Yıl sergisi 1 Nisan 2022 tarihine kadar açık olacak. Sergi Pazar ve Pazartesi günleri hariç 12.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.


Galeri BU

Şahkulu Mahallesi, Serdar-ı Ekrem Caddesi No: 11 Galata/ Beyoğlu / İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar