GG Müzikal Tiyatro Akademisi Yeni Dönem Kayıtlarını Duyurdu

GG Müzikal Tiyatro Akademisi Yeni Dönem Kayıtlarını Duyurdu

GG Müzikal Tiyatro Akademisi, hem kurucusu hem de müzik teorisi öğretmeni Gülsin Gümüş liderliğinde yeni dönemde sanatçı adaylarını, sanatla gelişmeye ve paylaşmaya davet ediyor.

Müzikal Tiyatro’nun gerek Türkiye’de, gerek uluslararası platformlarda, samimi ve doğal keşfini bir serüven olarak tasarlayan GG Müzikal Tiyatro Akademisi, çok yönlü alanlarda profesyonel ve akademik olarak donanımlı, genç ve idealist bir ekip ile öğrencilere kapılarını açıyor.

Her gün artan bir talep ile gelişen Müzikal Tiyatro alanında, daha sonra da enstrüman, oyunculuk, şan ve dans gibi alanlarda, çok yönlü, yüksek farkındalığı olan, donanımlı ve etkin sanatçılar yetiştirmek üzere çalışan GG Müzikal Tiyatro Akademisi, ailelere de çocuklarıyla yeniden tanışma ve ortak ilgi alanları yaratma olanağı sunuyor.

GG Müzikal Tiyatro Akademisi kurucusu ve müzik teorisi öğretmeni Gülsin Gümüş Müzikal Tiyatro hakkında şu cümleleri kuruyor: “Müzikal Tiyatro ancak en doğal, en samimi duygu ve yöntemlerle yapıldığı zaman kültürümüzde yerini tekrar bulacaktır. Tekrar dememizin sebebi, orta oyunundan günümüze kadar her daim kendine bir yer bulmuş olmasıdır. Müzikal Tiyatro, tıpkı her daim mutfağımızda yer alan yemeklerin, şimdi yeni isimlerle sunulması gibi. Aynı tat, aynı doku, yeni bir sunum.”

4 Eylül Cumartesi, saat 13.00’da, Kadıköy Bahariye’deki lokasyonlarında yapılacak olan sınav ile yeni dönem kayıtlarını açan GG Müzikal Tiyatro Akademisi hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişim için gulsingumus.com ve bilgi@ggmuzikaltiyatro.com adreslerini kullanabilirsiniz.


GG Müzikal Tiyatro Akademisi
Caferağa Mh. Sakızgülü Sk. Suat Bey Apt. No:33/3 34710 Kadıköy/İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.