Gözde Oktaş ve Serkan Serter’den Yeni Tekli: Yeniden

Gözde Oktaş ve Serkan Serter’den oluşan Kadıköy merkezli synth pop ikilisi GOSS, 3 parçadan oluşan EP’siyle aynı adı taşıyan teklisi Yeniden”i BBI Music Co. etiketiyle yayınladı!

Bugüne kadar Anla, Seçilmiş Günlerim, Bana Kimse Sormadı ve Sapa Yol adlı 4 teklisi bulunan GOSS, yoluna 3 parçadan oluşan ilk EP’leri Yeniden ile devam ediyor. Grubun karantina döneminde tamamladıkları parçalardan oluşan bu EP’de 3 farklı ruh hali işleniyor. Serinin ilk parçası olan ve EP ile aynı adı taşıyan Yeniden, evlere kapanışla beraber yaşanan içe dönüşü dinamik bir tavırla anlatıyor. Parçada melodik synth’ler, oyuncu gitarlar ve vokaller baharın getirdiği enerji ile birleşerek dinleyicileri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Söz ve müziği GOSS’a ait olan parçanın prodüksiyonunu Aras Tüysüzüstlendi. Bas gitarları Ali Sak tarafından çalınan parçanın kayıt, mix ve mastering’i yine Aras Tüysüz tarafından A2 Stüdyo’da gerçekleştirildi. Fotoğrafı Aksel Köseoğlu’na ait olan albüm kapağı ise grubun kendi tasarımı.

GOSS’un yeni teklisi “Yeniden” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

“YENİDEN” KÜNYE
Söz-Müzik: GOSS
Prodüksiyon: Aras Tüysüz
Bas Gitar: Ali Sak
Kayıt & Mix & Mastering: Aras Tüysüz (A2 Stüdyo)
Fotoğraflar: Aksel Köseoğlu
Artwork: GOSS
Label & Management: BBI Music Co.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.