Gülinler ile “Bir Masada Oturduk” 23 Nisan’da Ekin Beril’i Ağırlıyor

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in sunduğu Zorlu PSM’nin en yeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk” bu hafta Ekin Beril’i ağırlıyor. Her Cuma izleyicilerle buluşan “Bir Masada Oturduk” yeni bölümüyle 23 Nisan akşamı saat 20.00’de Zorlu PSM Youtube kanalında yayında.

Dijital dünyada farklı formatlardaki içeriklerini seyirciyle buluşturmayı sürdüren Zorlu PSM, şu sıralar ilk solo albümü için hazırlıklarını sürdüren Gülinler’in sunduğu “Bir Masada Oturduk” programını YouTube izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Gülinler’in kendi kreatif alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümünde, Coldplay’in “Magic” şarkısına yaptığı cover ile başlayan müzik serüveninde kayıtlarıyla milyonlarca dinleyiciye ulaşan ve 2020 yılında kariyerinin ilk uzunçaları Dualite’yi yayımlayan alternatif pop müzisyeni Ekin Beril konuk oluyor.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziki mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk” yeni bölümü ile 23 Nisan’da Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.