Gülinler ile ‘Bir Masada Oturduk’ta Haftanın Konuğu Deniz Tekin

Gülinler ile ‘Bir Masada Oturduk’ta Haftanın Konuğu Deniz Tekin

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in sunduğu Zorlu PSM’nin dijital serisi “Bir Masada Oturduk” bu hafta, naif tınılı sesiyle söylediği şarkıları ve ilgi çekici düetleriyle tanınan Deniz Tekin’i ağırlıyor.

Her Cuma izleyicilerle buluşan “Bir Masada Oturduk” yeni bölümüyle 2 Temmuz akşamı saat 20.00’de Zorlu PSM YouTube kanalında yayında.

Gülinler’in kendi yaratıcı alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümüne, naif tınılı huzurlu sesi ile dinleyicilerin kısa sürede beğenisini kazanan Deniz Tekin konuk oluyor. Tekin ve Gülinler hem farklı türlerden coverlar yapıyor hem de keyifli bir sohbete koyuluyor. İkilinin halihazırda üzerine çalıştığı düeti de ilk kez Bir Masada Oturduk’ta dinlenecek.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziksel mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk” yeni bölümü ile 2 Temmuz’da Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine RöportajlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir