Gülinler’in Bu Hafta Konuğu Barış Demirel

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in sunduğu Zorlu PSM’nin yeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk” bu hafta ilk solo albümü “Mutluluklar” için gün sayan müzisyen Barış Demirel’i ağırlıyor.

Her Cuma izleyicilerle buluşan “Bir Masada Oturduk” yeni bölümüyle 21 Mayıs akşamı saat 20.00’de Zorlu PSM Youtube kanalında yayında.

Gülinler’in kendi kreatif alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümünde, gerek uzun ömürlü ve sürekli evrilen projesi Barıştık Mı – Barış Demirel ile yaptıkları, gerek de daima dirsek temasında olduğu hip hop sahnesinden müzisyenlerle ortaklıklarıyla adından söz ettiren müzisyen Barış Demirel konuk oluyor. Kariyerinde 10 yılı geride bırakan Demirel, bu aralar Gülbaba Records’dan 4 Haziran’da çıkacak “Mutluluklar” isimli ilk solo albümü için gün sayıyor.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziki mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk” yeni bölümü ile 21 Mayıs’ta Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.