hep kitap’tan Çocuklara Köpek Maya’nın Hikâyesi

Maya – Sokaklardan Barınağa ve Sonrasında Bir Yuvaya
Maya – Sokaklardan Barınağa ve Sonrasında Bir Yuvaya

hep kitap, Cansu Yılmaz’ın kaleme aldığı, Beyza Toprak’ın resimlediği köpek Maya’nın yaşam mücadelesiyle dolu hikâyesini çocuk okurlarla buluşturuyor. Maya – Sokaklardan Barınağa ve Sonrasında Bir Yuvaya, 25 Mart tarihinde hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

hep kitap yeni kitabı Maya – Sokaklardan Barınağa ve Sonrasında Bir Yuvaya ile çocuklara bir köpeğin gözünden dünyayı görme fırsatı sunuyor.

Maya’nın yaşam yolculuğu sokakta başlar ama orada son bulmaz. Hayat, hepimize hazırladığı sürprizlerinden birini Maya için de hazırlamıştır. Böylece Maya kendini birdenbire barınakta bulur, sonrasındaysa şansına sıcak bir yuvada.

Maya’nın hikâyesiyle belki de sonunda hayvanların kelimesiz konuşmalarına gerçekten de kulak verir, hep birlikte omuz omuza yaşayabiliriz.

7 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Maya – Sokaklardan Barınağa ve Sonrasında Bir Yuvaya, 25 Mart tarihinden itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine RöportajlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir