hep kitap’tan Çocukları Cesur Hissettiren Hikâyeler

hep kitap, yazar Avril McDonald’ın Cesur Hisset serisinin iki yeni kitabını çocuk okurlarla buluşturmaya hazırlanıyor. Çocuklara zorlayıcı duygularla baş etmenin yollarını birbirinden anlamlı hikâyelerle gösteren Kurt Dede ve Kurt Davetli Değil kitapları, 7 Ocak tarihinde raflardaki yerini alacak.

hep kitap, çocuklar için büyük duygular hakkında küçük hikâyelerden oluşan Avril McDonald’ın Cesur Hisset dizisinden iki yeni kitabını çocuk okurlarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Çocukların duygularını yönetmelerine ve öz farkındalıklarının artmasına yardım edecek basit stratejileri, şiirsel ve yaratıcı bir dille sunan serinin yeni kitapları Kurt Dede ve Kurt Davetli Değil, yeni maceralarla, çocuklara zorlu duygularla baş etmenin yollarını gösteriyor.

Kurt Dede’yi ziyaret etmeyi çok seven Kurt ve arkadaşlarının, bir gün Kurt Dede’nin aralarından ayrıldığını öğrenmelerini konu alan Kurt Dede, çocuklara gerçek sevginin asla sonu olmadığını ve olaylara bakış açılarını biraz değiştirerek yeniden mutlu olabileceklerini anlatıyor.

Arkadaşı Pisicik’in kendisini bırakıp Alisa’yla oynamaya gitmesiyle kalbi kırılan Kurt’un hikâyesi Kurt Davetli Değil ise çocuklara kendi başlarına eğlenmenin yollarını gösterirken, onları bekleyen başka harika arkadaşlar olduğunu hatırlatıyor.

Cesur Hisset dizisindeki her bir kitabın sonunda, çocukların duygusal gelişimlerine yardımcı olmak isteyen yetişkinlere ilham verebilecek fikir ve etkinlikler yer alıyor. Hikâyelerin mesajlarını destekleyen basit, pratik ve eğlenceli etkinlikler, okumayı daha da zenginleştiriyor.

4 yaş ve üstü çocuklara hitap eden Kurt Dede ve Kurt Davetli Değil, 7 Ocak tarihinden itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir