hep kitap’tan “Romanın Kısa Öyküsü”

hep kitap, çok sevilen Sanatın Kısa Öyküsü, Fotoğrafın Kısa Öyküsü, Modern Sanatın Kısa Öyküsü ve Mimarlığın Kısa Öyküsü kitaplarının yer aldığı seriye Henry Russell’ın kaleme aldığı Romanın Kısa Öyküsü ile devam ediyor. Don Quijote’den, Alice Harikalar Diyarında’ya, Jane Eyre’dan Savaş ve Barış’a, Ulysses’ten Hayvan Çiftliği’ne, Çavdar Tarlasında Çocuklar’dan Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım’a kadar 67 önemli romanı temasından tekniğine bütünüyle inceleyen Romanın Kısa Öyküsü, en sevdiğiniz kitaplara farklı bir gözle bakmanızı sağlayacak. Romanın Kısa Öyküsü, hep kitap logosuyla 4 Mart tarihinde raflarda yerini alacak.

Romanın Kısa Öyküsü Kitap Kapak
Romanın Kısa Öyküsü

hep kitap, Romanın Kısa Öyküsü ile sevilen romanlara ışık tutuyor.

Don Quijote’den Alice Harikalar Diyarında’ya, Jane Eyre’dan Savaş ve Barış’a, Ulysses’ten Hayvan Çiftliği’ne, Çavdar Tarlasında Çocuklar’dan Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım’a 67 önemli romanı inceleyen Romanın Kısa Öyküsü, okurların en sevdikleri kitapları dört ana başlıkta ele alıyor. Janrlara, eserlere, temalara ve tekniklere yönelik cep kılavuzu niteliğinde olan kitap, olağanüstü görselleriyle dikkat çekiyor. Çevremizdeki dünyayı anlamamızda romanın önemine değinen Romanın Kısa Öyküsü, yeni romanlar keşfetmek isteyenler için hazine değerinde.

Aralarında Around the World in 80 Novels’ın [80 Romanla Dünya Turu] da olduğu 30’dan fazla kitabı yayımlanan ve The Greatest Books You’ll Never Read: Unpublished Masterpieces by the World’s Greatest Writers [Hiçbir Zaman Okumayacağınız Kitaplar: Dünyanın En İyi Yazarlarının Yayımlanmamış Başyapıtları] gibi kitaplara yaptığı katkılarla bilinen İngiliz yazar Henry Russell’ın kaleme aldığı Romanın Kısa Öyküsü, 4 Mart itibaren hep kitap logosuyla raflarda yerini alacak.


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir