House of Performance (HoP) 26 Nisan’da Açılıyor!

House of Performance (HoP)
House of Performance (HoP)

Performans sanatlarına kucak açan bir merkez olmak amacıyla yola çıkan House of Performance (HoP), 26 Nisan Çarşamba akşamı Zuhal Olcay konseri ile kapılarını açacak. House of Performance (HoP) sanatseverleri, tiyatro, sinema, konser gibi birbirinden renkli gösterimlerle buluşturacak.

Harun Türk, Hakan Haksun, Bosna Altın işbirliğiyle oluşturulan House of Performance (HoP) yazar-yönetmen Özen Yula’nın genel sanat yönetmenliği ile tiyatro, konser ve interaktif gösterilerle İstanbul’un en önemli kültür ve sanat merkezi olma yolunda önemli bir adım atıyor.

House of Performance (HoP)
House of Performance (HoP)

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının yön vereceği atölyeler ve farklı eğitim seminerleri ile aynı zamanda çok amaçlı bir kültür merkezi olmayı hedefleyen House of Performance (HoP)’ta Mayıs ayından itibaren birbirinden farklı performanslar izlenebilecek.

Bakırköy’de, geniş kitlelerce bilinen Avşar sinemalarının yerinde açılacak olan House of Performance (HoP), 26 Nisan’daki Zuhal Olcay konserinden sonra Ali Poyrazoğlu, Nilgün Belgün, Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, Aşkım Kapışmak gibi gösterimlerle sanatseverlerin yeni buluşma noktası olacak.

Çağdaş ve modern bir dekorasyon ve anlayışla açılan mekanın birinci katında son teknoloji içeren 411 kişilik bir performans salonu, zemin katında genç ve dinamik oyunların sunulacağı bir gösteri sahnesi ve festival filmlerin gösterileceği 2 adet sinema salonu bulunuyor.

House of Performance (HoP)‘ta sanatseverler, heyecan verici gösterileri; houseofperformanceofficial.com web adresinden ve Instagram: @houseofperformanceoffical, Twitter: houseofperform, Linkedin-Youtube-Facebook: houseofperformance sosyal medya adreslerinden takip edebilirler.

House of Performance (HoP)’da ki tüm gösterimlerin biletleri HoP gişesi, Biletix, Biletinial ve web sayfalarından alınabilir. HOUSE OF PERFORMANCE (HoP) sahnesinde tüm etkinlikler 20.30 da başlamaktadır.


House of Performance (HoP)

Zeytinlik Mah. Türkçü Sok. Kayalı Apt. No:6 A İç kapı No:1 Bakırköy/İstanbul
(Eski Avşar Sineması)


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir